Single Directory Components Styleguide (1.3.3) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Text
gl: Texto

en: Colors
gl: Cores

en: 1 item | @count items
gl[0]: 1 elemento
gl[1]: @count elementos

en: Module name
gl: Nóme do módulo

en: Properties
gl: Propiedades

en: Primary
gl: Primario

en: Secondary
gl: Secundario

en: Provider name
gl: Nome do proveedor

en: Theme name
gl: Nome do tema
