Single Directory Components Styleguide (1.3.3) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Text
uk: Текст

en: Colors
uk: Кольори

en: 1 item | @count items
uk[0]: @count елемент
uk[1]: @count елемента
uk[2]: @count елементів

en: Module name
uk: Назва модуля

en: Accessibility
uk: Спеціальні можливості

en: Properties
uk: Властивості

en: Primary
uk: Основні

en: Secondary
uk: Вторинне

en: Warnings
uk: Попередження

en: Provider name
uk: Назва постачальника

en: Theme name
uk: Назва теми

en: Base colors
uk: Основні кольори

en: Slots
uk: Місця

en: Verifying entry...
uk: Перевірка запису...
