SDX: Single Directory Components eXtended (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Actions
ast: Aiciones

en: None
ast: Nengún

en: Update
ast: Anovar

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Never
ast: Nunca

en: Navigation
ast: Navegación

en: Installed
ast: Instaláu

en: Testing
ast: Prebes

en: Not writable
ast: Non editable
