SDX: Single Directory Components eXtended (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Actions
az: Tədbirlər

en: None
az: Yoxdur

en: Back
az: Geri

en: Update
az: Yeniləmə

en: Component
az: Komponent

en: Components
az: Komponentlər

en: Never
az: Heç vaxt

en: Current
az: Hazırkı

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Provider
az: Provayder

en: Source
az: Mənbə

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Testing
az: Test

en: Extension
az: Əlavə

en: Available
az: Mövcuddur

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Target
az: Hədəf

en: Not writable
az: Yazıla bilən deyil

en: Severity level
az: Şiddətlilik səviyyəsi
