SDX: Single Directory Components eXtended (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Next
be: Наступны

en: Actions
be: Дзеянні

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Back
be: Назад

en: Update
be: Абнавіць

en: Component
be: Кампанент

en: Components
be: Кампаненты

en: Not found
be: Не знойдзена

en: Never
be: Ніколі

en: Current
be: Бягучы

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Source
be: Крыніца

en: Cache settings
be: Налады кэшу

en: Installed
be: Усталявана

en: Testing
be: Тэставанне

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Not writable
be: Не даступны для запісу

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў
