SDX: Single Directory Components eXtended (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Next
bg: Още

en: Actions
bg: Действия

en: None
bg: Не

en: Back
bg: Назад

en: Update
bg: Промени

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Never
bg: Никога

en: Navigation
bg: Навигация

en: Source
bg: Източник

en: Packages
bg: Пакети

en: Package
bg: Пакет

en: Not writable
bg: Без право за запис

en: Dashboard
bg: Табло
