SDX: Single Directory Components eXtended (1.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Next
bn: পরবর্তী

en: None
bn: একটিও নয়

en: Update
bn: আপডেট

en: Not found
bn: পাওয়া যায় নি

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত

en: Dashboard
bn: ড্যাশবোর্ড
