SDX: Single Directory Components eXtended (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Next
bo: འོག་མ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: None
bo: མེད།

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Components
bo: གྲུབ་ཆ

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Current
bo: མིག་སྔར

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Source
bo: ཁུངས

en: Missing
bo: ཁ་མི་ཚང་བ།

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Testing
bo: ཚོད་ལྟ་བྱེད་པ

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།

en: Extension
bo: རྒྱ་བསྐྱེད

en: Package
bo: ཐུམ།

en: Target
bo: དམིགས་གནས

en: Variants
bo: བྱེ་བྲག

en: Not writable
bo: འབྲི་མི་ནུས

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས
