SDX: Single Directory Components eXtended (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Next
ca: Següent

en: Actions
ca: Accions

en: None
ca: Cap

en: Back
ca: Enrere

en: Update
ca: Actualitza

en: Not found
ca: No trobat

en: Never
ca: Mai

en: Current
ca: Actual

en: Security
ca: Seguretat

en: Navigation
ca: Navegació

en: Provider
ca: Proveïdor

en: seconds
ca: segons

en: Source
ca: Font

en: Cache settings
ca: Paràmetres de la memòria cau

en: Missing
ca: Perdut

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Testing
ca: Proves

en: Extension
ca: Extensió

en: Available
ca: Disponible

en: Build
ca: Construir

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Not writable
ca: No s'hi pot escriure

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Severity level
ca: Nivell de gravetat
