SDX: Single Directory Components eXtended (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Next
cs: Další

en: Actions
cs: Akce

en: None
cs: Žádné

en: Back
cs: Zpět

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Component
cs: Komponenta

en: Components
cs: Komponenty

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Never
cs: Nikdy

en: Current
cs: Aktuální

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Navigation
cs: Navigace

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Validate
cs: Validovat

en: seconds
cs: sekund

en: Source
cs: Zdroj

en: Missing
cs: Chybějící

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Testing
cs: Testování

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: Extension
cs: Přípona

en: Available
cs: K dispozici

en: Packages
cs: Balíky

en: Package
cs: Balík

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Target
cs: Cíl

en: Variants
cs: Varianty

en: Not writable
cs: Není zapisovatelný

en: Writable
cs: Zapisovatelný

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: Severity level
cs: Úroveň závažnosti
