SDX: Single Directory Components eXtended (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (33 entries)

en: Next
da: Næste

en: Actions
da: Handlinger

en: None
da: Ingen

en: Back
da: Tilbage

en: Update
da: Opdatér

en: Component
da: Komponent

en: Components
da: Komponenter

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Never
da: Aldrig

en: Current
da: Aktuelle

en: Security
da: Sikkerhed

en: Provider
da: Udbyder

en: seconds
da: sekunder

en: Source
da: Kilde

en: Cache settings
da: Indstillinger for cache

en: Missing
da: Mangler

en: Installed
da: Installeret

en: Testing
da: Test

en: Enable caching
da: Aktivér caching

en: Not configured
da: Ikke konfigureret

en: Extension
da: Udvidelse

en: Available
da: Tilgængelig

en: Packages
da: Pakker

en: Package
da: Pakke

en: Entry
da: Tilmelding

en: Build
da: Byg

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Target
da: Mål

en: Variants
da: Varianter

en: Not writable
da: Ikke skrivbar

en: Writable
da: Skrivbar

en: Configured
da: Konfigureret

en: Severity level
da: Alvorlighedsgrad
