SDX: Single Directory Components eXtended (1.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།

en: Not writable
dz: འབྲི་བཏུབ་མེན་བས་
