SDX: Single Directory Components eXtended (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Actions
el: Ενέργειες

en: None
el: Κανένα

en: Back
el: Πίσω

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Component
el: Συστατικό

en: Components
el: Συστατικά

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Never
el: Ποτέ

en: Current
el: Τρέχοντα

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Provider
el: Πάροχος

en: Source
el: Πηγή

en: Cache settings
el: Ρυθμίσεις λανθάνουσας μνήμης

en: Missing
el: Μη διαθέσιμα

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Testing
el: Δοκιμές

en: Not configured
el: Δεν έχει διευθετηθεί

en: Extension
el: Επέκταση

en: Available
el: Διαθέσιμο

en: Packages
el: Πακέτα

en: Package
el: Πακέτο

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Target
el: Στόχος

en: Not writable
el: Μη εγγράψιμο

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων

en: Severity level
el: Επίπεδο σοβαρότητας
