SDX: Single Directory Components eXtended (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (38 entries)

en: Next
es: Siguiente

en: Actions
es: Acciones

en: None
es: Ninguno

en: Back
es: Atrás

en: Update
es: Actualizar

en: Component
es: Componente

en: Component:
es: Componente:

en: Components
es: Componentes

en: Not found
es: No encontrado

en: Never
es: Nunca

en: Advisory
es: Recomendación

en: Current
es: Actual

en: Security
es: Seguridad

en: Navigation
es: Navegación

en: Provider
es: Proveedor

en: Validate
es: Validar

en: seconds
es: segundos

en: Source
es: Origen

en: Cache settings
es: Opciones de caché

en: Missing
es: No encontrado

en: Installed
es: Instalado

en: Testing
es: Probando

en: Timeout
es: Tiempo de espera

en: Not configured
es: Sin configurar

en: Extension
es: Extensión

en: Available
es: Disponible

en: Packages
es: Paquetes

en: Package
es: Paquete

en: Build
es: Construir

en: - Select -
es: – Seleccionar –

en: Target
es: Destino

en: Variants
es: Variantes

en: Not writable
es: No se puede escribir

en: Writable
es: Se puede escribir

en: Dashboard
es: Panel de control

en: Last Checked
es: Última comprobación

en: Configured
es: Configurado

en: Severity level
es: Nivel de seguridad
