SDX: Single Directory Components eXtended (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Actions
et: Toimingud

en: None
et: Puudub

en: Back
et: Tagasi

en: Update
et: Uuenda

en: Component
et: Komponent

en: Components
et: Komponendid

en: Not found
et: Ei leitud

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Current
et: Praegune

en: Navigation
et: Menüü

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Source
et: Allikas

en: Cache settings
et: Vahemälu seaded

en: Missing
et: Puudub

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Testing
et: Testimine

en: Extension
et: Laiendus

en: Available
et: Saadaval

en: Packages
et: Pakid

en: Package
et: Pakk

en: - Select -
et: - Vali -

en: Target
et: Siht

en: Variants
et: Variandid

en: Not writable
et: Pole kirjutatav

en: Writable
et: Kirjutatav

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Severity level
et: Ohuaste
