SDX: Single Directory Components eXtended (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Actions
eu: Ekintzak

en: None
eu: Bat ere ez

en: Back
eu: Itzuli

en: Update
eu: Eguneratu

en: Component
eu: Osagaia

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Current
eu: Unekoa

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Source
eu: Iturburua

en: Cache settings
eu: Cachearen ezarpenak

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Testing
eu: Proba

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe

en: Extension
eu: Luzapena

en: Available
eu: Gaituta

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Variants
eu: Aldaerak

en: Not writable
eu: Ez idazgarria

en: Writable
eu: Idatzgarria

en: Dashboard
eu: Aginte-panela
