SDX: Single Directory Components eXtended (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Next
gu: આગળ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ

en: Never
gu: કદી નહી

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Target
gu: લક્ષ્યાંક
