SDX: Single Directory Components eXtended (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: Actions
hr: Akcije

en: None
hr: Nema

en: Back
hr: Natrag

en: Update
hr: Osvježi

en: Component
hr: Komponenta

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Never
hr: Nikada

en: Current
hr: Trenutno

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Source
hr: Izvor

en: Installed
hr: Instaliran

en: Testing
hr: Testiranje

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Not writable
hr: Ne može se upisivati

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča
