SDX: Single Directory Components eXtended (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: Actions
jv: Aksi

en: None
jv: Nihil

en: Update
jv: Dianyari

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: Never
jv: Ora tahu

en: Current
jv: Saiki

en: Security
jv: Jagabaya

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Installed
jv: Dipasang

en: Testing
jv: Ujian

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Not writable
jv: Ora bisa ditulisi

en: Dashboard
jv: Dasbor
