SDX: Single Directory Components eXtended (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Next
ka: შემდეგი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: None
ka: არცერთი

en: Update
ka: განახლება

en: Component
ka: კომპონენტი

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Never
ka: არასდროს

en: Current
ka: მიმდინარე

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Source
ka: წყარო

en: Cache settings
ka: ქეშის პარამეტრები
