SDX: Single Directory Components eXtended (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Next
kk: Келесі

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Update
kk: Жанарту

en: Never
kk: Ешқашан

en: Navigation
kk: Навигация

en: Not writable
kk: Жазуға тыйым орнатылған
