SDX: Single Directory Components eXtended (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (23 entries)

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Component
kn: ಘಟಕ

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Current
kn: ಪ್ರಸಕ್ತ ಖಂಡ

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: seconds
kn: ಸೆಕಂಡುಗಳಿಗೆ ವಿಭಜಿಸು

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Missing
kn: ಕಾಣೆಯಾಗಿದೆ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Timeout
kn: ಕಾಲಾವಕಾಶ ಮುಗಿದಿದೆ

en: Not configured
kn: ಸಂರಚಿತವಾಗಿರದ

en: Extension
kn: ವಿಸ್ತರಣೆ

en: Available
kn: ಲಭ್ಯ

en: Package
kn: ಪ್ಯಾಕೇಜ್

en: Build
kn: ನಿರ್ಮಾಣ

en: Target
kn: ಗುರಿ

en: Writable
kn: ಬರೆಯಬಹುದಾದ
