SDX: Single Directory Components eXtended (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Actions
lv: Darbības

en: None
lv: Nav

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Component
lv: Komponents

en: Components
lv: Komponentes

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Never
lv: Nekad

en: Current
lv: Pašreiz

en: Security
lv: Drošība

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Source
lv: Avots

en: Installed
lv: Instalēts

en: Testing
lv: Testēšana

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Extension
lv: Paplašinājums

en: Available
lv: Pieejams

en: Packages
lv: Iepakojumi

en: Package
lv: Paka

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Target
lv: Mērķis

en: Not writable
lv: Nav rakstāma

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: Configured
lv: Konfigurēts
