SDX: Single Directory Components eXtended (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Next
mn: Дараах

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: None
mn: Байхгүй

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Dashboard
mn: Самбар
