SDX: Single Directory Components eXtended (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (33 entries)

en: Next
nl: Volgende

en: Actions
nl: Acties

en: None
nl: Geen

en: Back
nl: Terug

en: Update
nl: Bijwerken

en: Component
nl: Besturingselement

en: Components
nl: Componenten

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Never
nl: Nooit

en: Current
nl: Huidige

en: Security
nl: Beveiliging

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Validate
nl: Valideren

en: seconds
nl: seconden

en: Source
nl: Bron

en: Cache settings
nl: Cache-instellingen

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Testing
nl: Tests

en: Timeout
nl: Time-out

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Extension
nl: Extensie

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Packages
nl: Pakketten

en: Package
nl: Pakket

en: Build
nl: Samenstellen

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Target
nl: Doel

en: Variants
nl: Varianten

en: Not writable
nl: Niet schrijfbaar

en: Writable
nl: Schrijfbaar

en: Configured
nl: Geconfigureerd

en: Severity level
nl: Ernstniveau
