SDX: Single Directory Components eXtended (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (35 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: Actions
pl: Akcje

en: None
pl: Brak

en: Back
pl: Wstecz

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Component
pl: Komponent

en: Components
pl: Komponenty

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Never
pl: Nigdy

en: Current
pl: Bieżący

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Validate
pl: Walidacja

en: seconds
pl: sekundy

en: Source
pl: Źródło

en: Cache settings
pl: Ustawienia pamięci podręcznej

en: Missing
pl: Brakujące

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Testing
pl: Testowanie

en: Timeout
pl: Czas oczekiwania

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Extension
pl: Rozszerzenie

en: Available
pl: Dostępne

en: Package
pl: Paczka

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Target
pl: Cel

en: Update Settings
pl: Ustawienia aktualizacji

en: Variants
pl: Warianty

en: Not writable
pl: Brak uprawnień do zapisu

en: Writable
pl: Zapisywalne

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Last Checked
pl: Ostatnio sprawdzane

en: Configured
pl: Skonfigurowane

en: Severity level
pl: Poziom ważności
