SDX: Single Directory Components eXtended (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Next
ur: اگلا

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Back
ur: واپس

en: Update
ur: تجدید

en: Component
ur: جزو

en: Navigation
ur: نیویگیشن

en: Provider
ur: سہولت کار

en: Not writable
ur: ناقابل تحریر
