SDX: Single Directory Components eXtended (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Next
eo: Sekva

en: Actions
eo: Agoj

en: None
eo: Neniu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Component
eo: Komponanto

en: Never
eo: Neniam

en: Navigation
eo: Navigado

en: Provider
eo: Provizanto

en: Not writable
eo: Ne modifebla

en: Dashboard
eo: Instrumentejo
