SDX: Single Directory Components eXtended (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (20 entries)

en: Next
hi: अगला

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: None
hi: कोई नहीं

en: Back
hi: वापस

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Component
hi: अंग

en: Components
hi: पुर्ज़े

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: Current
hi: मौजूदा

en: Security
hi: सुरक्षा

en: Navigation
hi: नेविगेशन

en: Provider
hi: प्रदाता

en: seconds
hi: क्षण

en: Source
hi: स्रोत

en: Cache settings
hi: कैश सेटिंग्स

en: Missing
hi: लापता

en: Installed
hi: संस्थापित

en: Testing
hi: परिक्षण

en: - Select -
hi: - चुनें -
