SDX: Single Directory Components eXtended (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (35 entries)

en: Next
ja: 次へ

en: Actions
ja: アクション

en: None
ja: なし

en: Back
ja: 戻る

en: Update
ja: 更新

en: Component
ja: コンポーネント

en: Components
ja: コンポーネント

en: Not found
ja: 見つかりません

en: Never
ja: なし

en: Current
ja: 現在

en: Security
ja: セキュリティー

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Provider
ja: プロバイダー

en: Validate
ja: 確認

en: seconds
ja: 秒

en: Source
ja: ソース

en: Cache settings
ja: キャッシュの設定

en: Missing
ja: 喪失

en: Installed
ja: インストール済み

en: Testing
ja: テスト

en: Not configured
ja: 設定されていません

en: Extension
ja: 拡張子

en: Available
ja: 利用可能

en: Packages
ja: パッケージ

en: Package
ja: パッケージ

en: Build
ja: 構築

en: Developer Tools
ja: 開発者ツール

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Target
ja: ターゲット

en: Not writable
ja: 書き込み不能

en: Writable
ja: 書き込み可能

en: Dashboard
ja: ダッシュボード

en: Severity level
ja: 重大度

en: Runtime
ja: ランタイム

en: Content selector
ja: コンテンツ選択肢
