SDX: Single Directory Components eXtended (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Next
mr: पुढील

en: Actions
mr: कृती

en: None
mr: काहीच नाही

en: Back
mr: मागे

en: Update
mr: अपडेट

en: Not found
mr: सापडले नाही

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Navigation
mr: आवागमन

en: Provider
mr: प्रदाता
