SDX: Single Directory Components eXtended (1.0.0-alpha1) - en to ms translation catalogue (15 entries)

en: Next
ms: Seterusnya

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: None
ms: Tiada

en: Update
ms: Kemas kini

en: Not found
ms: Tidak dijumpai

en: Never
ms: Tidak sekali-kali

en: Current
ms: Semasa

en: Navigation
ms: Navigasi

en: seconds
ms: saat

en: Installed
ms: Terpasang

en: Testing
ms: Menguji

en: Extension
ms: Sambungan

en: - Select -
ms: - Pilih -

en: Not writable
ms: Tidak boleh ditulis

en: Dashboard
ms: Papan pemuka
