SDX: Single Directory Components eXtended (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Current
my: လက်ရှိ

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ
