SDX: Single Directory Components eXtended (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Update
ne: अपडेट

en: Not found
ne: भेटिएन

en: Current
ne: ताजा

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Source
ne: स्रोत

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: Available
ne: उपलब्ध

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड
