SDX: Single Directory Components eXtended (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Next
ps: بل

en: Actions
ps: چارې

en: None
ps: هېڅ يو

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Never
ps: هيڅکله

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Source
ps: سرچينه

en: Cache settings
ps: پټياد امستنې

en: Missing
ps: ورك

en: Installed
ps: لګول شوي

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Target
ps: موخه
