SDX: Single Directory Components eXtended (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (39 entries)

en: Next
ru: Вперёд

en: Actions
ru: Действия

en: None
ru: Нет

en: Back
ru: Назад

en: Update
ru: Обновить

en: Component
ru: Компонент

en: Component:
ru: Компонент:

en: Components
ru: Компоненты

en: Not found
ru: Не найдено

en: Never
ru: Никогда

en: Current
ru: Текущий

en: Security
ru: Безопасность

en: Navigation
ru: Навигация

en: Provider
ru: Поставщик

en: Validate
ru: Проверить

en: seconds
ru: секунд

en: Source
ru: Источник

en: Cache settings
ru: Настройки кэша

en: Missing
ru: Отсутствует

en: Installed
ru: Установлено

en: Testing
ru: Тестирование

en: Timeout
ru: Время ожидания

en: Enable caching
ru: Включить кэширование

en: Not configured
ru: Не настроено

en: Extension
ru: Расширение

en: Available
ru: Доступно

en: Packages
ru: Пакеты

en: Package
ru: Пакет

en: Build
ru: Конструктор

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Target
ru: Цель

en: Variants
ru: Варианты

en: Not writable
ru: Запись запрещена

en: Writable
ru: Открыт для записи

en: Dashboard
ru: Панель управления

en: Configured
ru: Сконфигурировано

en: Output style
ru: Стиль вывода

en: Severity level
ru: Уровень опасности

en: Runtime
ru: Время выполнения
