SDX: Single Directory Components eXtended (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Next
sl: Naslednja

en: Actions
sl: Akcije

en: None
sl: Brez

en: Update
sl: Posodobitev

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Never
sl: Nikoli

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Testing
sl: Testiranje

en: Not writable
sl: Ni zapisljivo

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča
