SDX: Single Directory Components eXtended (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Actions
sq: Veprimet

en: Update
sq: Rifresko

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Cache settings
sq: Rregullimet e cache

en: Not writable
sq: Jo e shkruajtshme
