SDX: Single Directory Components eXtended (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (43 entries)

en: Next
uk: Наступний

en: Actions
uk: Дії

en: None
uk: Немає

en: Back
uk: Назад

en: Update
uk: Оновити

en: Component
uk: Компонент

en: Component:
uk: Компонент:

en: Components
uk: Компоненти

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Never
uk: Ніколи

en: Advisory
uk: Рекомендація

en: Current
uk: Поточна

en: Security
uk: Безпека

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Provider
uk: Постачальник

en: Validate
uk: Перевірити

en: seconds
uk: секунд(и)

en: Source
uk: Джерело

en: Cache settings
uk: Налаштування кешу

en: Missing
uk: Відсутнє

en: Installed
uk: Встановлено

en: Testing
uk: Тестування

en: Timeout
uk: Час очікування

en: Framework
uk: Оболонка

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Extension
uk: Розширення

en: Available
uk: Доступно

en: Packages
uk: Пакунки

en: Package
uk: Пакунок

en: Entry
uk: Запис

en: Build
uk: Збірка

en: Developer Tools
uk: Інструменти розробника

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Target
uk: Ціль

en: Variants
uk: Варіанти

en: Not writable
uk: Запис закрито

en: Writable
uk: Запис дозволено

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: Configured
uk: Налаштовано

en: Severity level
uk: Рівень ризику

en: Content selector
uk: Селектор матеріалу

en: Server port
uk: Порт сервера

en: Package Manager
uk: Менеджер пакетів
