SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Help
az: Dəstək

en: Modules
az: Modullar

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Appearance
az: Görünüş

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Top left
az: Yuxarı sol

en: Top right
az: Yuxarı sağ

en: Bottom right
az: Aşağı sağ

en: Bottom left
az: Aşağı sol

en: Drupal core
az: Drupal nüvəsi

en: Top center
az: Üst mərkəz

en: Bottom center
az: Aşağı mərkəz

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Highlighted
az: Vurğulanan

en: Site branding
az: Saytın markalanması
