SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Administration
be: Кіраванне

en: Help
be: Дапамога

en: Modules
be: Модулі

en: Configure
be: Правіць

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Appearance
be: Знешнасць

en: Drupal core
be: Ядро Drupal

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Highlighted
be: Выдзелены
