SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Administration
bg: Администриране

en: Help
bg: Справка

en: Modules
bg: Модули

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Appearance
bg: Теми

en: Blue
bg: Син

en: Drupal core
bg: Drupal ядро
