SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Help
bn: সহায়তা

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Appearance
bn: অবয়ব
