SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Appearance
bo: ཕྱི་དབྱིབས

en: Top left
bo: གཡོན་འགོ

en: Top right
bo: གཡས་འགོ

en: Bottom right
bo: གཡས་འོག

en: Bottom left
bo: གཡོན་འོག

en: Drupal core
bo: Drupal ནང་སྙིང

en: Top center
bo: དཀྱིལ་འགོ

en: Bottom center
bo: དཀྱིལ་འོག

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
