SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Help
cy: Cymorth

en: Modules
cy: Modiwlau

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Blue
cy: Glas

en: Drupal core
cy: Craidd Drupal

en: Page top
cy: Brig y dudalen

en: Page bottom
cy: Gwaelod y dudalen
