SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Modules
da: Moduler

en: Configure
da: Konfigurér

en: Page title
da: Sidetitel

en: Appearance
da: Udseende

en: Top left
da: Øverst til venstre

en: Top right
da: Øverst til højre

en: Bottom right
da: Nederst til højre

en: Bottom left
da: Nederst til venstre

en: Blue
da: Blå

en: Drupal core
da: Drupal

en: Top center
da: Top midt

en: Bottom center
da: Bund midt

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Status messages
da: Statusmeddelelser

en: Main page content
da: Primært sideindhold

en: Highlighted
da: Fremhævet
