SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Help
eu: Laguntza

en: Modules
eu: Moduluak

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Appearance
eu: Itxura

en: Top left
eu: Goian ezkerrean

en: Top right
eu: Goian eskuinean

en: Bottom right
eu: Behean eskuinean

en: Bottom left
eu: Behean ezkerrean

en: Blue
eu: Urdina

en: Drupal core
eu: Drupal funtsezkoa

en: Top center
eu: Goian erdian

en: Bottom center
eu: Behean erdian

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
