SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Help
hi: मदद

en: Modules
hi: मॉड्युल

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: Page title
hi: पृष्ठ का शीर्षक

en: Appearance
hi: भेष

en: Sidebar
hi: साइडबार

en: Top left
hi: ऊपरी बायां

en: Top right
hi: ऊपरी दायां

en: Bottom right
hi: नीचे दाएं

en: Bottom left
hi: नीचे बाएँ

en: Blue
hi: नीला

en: Drupal core
hi: ड्रूपल मूल

en: Page top
hi: पृष्ठ का शीर्ष

en: Page bottom
hi: पृष्ठ के नीचे

en: Status messages
hi: स्थिति संदेश

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया

en: Top bar
hi: उपरी पट्टी
