SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Administration
hr: Administracija

en: Help
hr: Pomoć

en: Modules
hr: Moduli

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Appearance
hr: Izgled

en: Top left
hr: Vrh lijevo

en: Top right
hr: Vrh desno

en: Bottom right
hr: Dno desno

en: Bottom left
hr: Dno lijevo

en: Blue
hr: Plava

en: Drupal core
hr: Drupal jezgra

en: Top center
hr: Vrh sredina

en: Bottom center
hr: Dno sredina

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Highlighted
hr: Istaknuto
