SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Help
hu: Súgó

en: Modules
hu: Modulok

en: Configure
hu: Beállít

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Top left
hu: Fenn balra

en: Top right
hu: Fenn jobbra

en: Bottom right
hu: Lenn jobbra

en: Bottom left
hu: Lenn balra

en: Blue
hu: Kék

en: Drupal core
hu: Drupal alaprendszer

en: Top center
hu: Felső közép

en: Bottom center
hu: Alsó közép

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Site branding
hu: Webhely márkázása
